Luty 21 2017 17:27:49
Nawigacja
Powitanie

Niniejsza strona poświęcona jest imprezom na orientację organizowanych przez Wikinga Szczecin w ramach rywalizacji Pucharu Szczecina. Znajdziecie tutaj również informacje na temat wszystkich naszych projektów turystycznych i edukacyjnych. Mamy nadzieję, że nowa odsłona strony jest bardziej czytelna i łatwiej będzie znaleźć wszystkie informacje. Zapraszamy na nasze pozostałe strony tematyczne. www.kajaki.szczecin.pl - strona kajakowa, www.WedrujzNami.pl - strona szlakowa, www.skladnicaturystyczna.pl - nasz sklep turystyczny. Nasze imprezy i sprzęt czekają na Ciebie.

44 REKREACYJNA PARKOWA IMPREZA NA ORIENTACJĘ
Parkowe Imprezy na Orientację

Najbliższa impreza, 44 Rekreacyjna Parkowa InO, 11 marca 2017 rok - Park Kasprowicza (amfiteatr) 

Zbiórka uczestnikow w amfiteatrze przy barze "Platan" w Parku Kasprowicza. Trasa rozstawiona jest na terenie parku – ograniczona ulicami bez ich przekraczania. Zbiórka o godzinie 10:50. Odprawa uczestników godz. 11:00. Przewidywany, maksymalny limit czasu: TP i TR 20 minut, TM,TJ.TO - 15 minut. Regulamin w wersji PDF, znajdziesz po kliknięciu >>TUTAJ<<


ZGŁOSZENI TP -

ZGŁOSZENI TM -

ZGŁOSZENI TJ

ZGŁOSZENI TO (OPEN) - 2 osoby

ZGŁOSZENI RODZINNA TR -

pełna lista zgłoszonych


REGULAMIN PUCHARU WIKINGA 2017 ---- WYNIKI PUCHARU 2017 ---- ZASADY PUNKTACJI 2017

PODSUMOWANIE ZEPSUTE KOMPASY 2017
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

14 stycznia 2017 roku, na terenie Parku Leśnego "Zdroje" odbyła się 28 Rekreacyjna Impreza na Orientację "ZEPSUTE KOMPASY". Przygotowano dwie trasy dla czterech kategorii. Oczywiście nie zabrakło małego przetworzenia mapy :) . Łącznie uczestniczyło 62 uczestników ze Szczecina, Klinisk Wielkich i Polic. Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę już w marcu. Szczegółowe wyniki >>>tutaj<<< .

Serdecznie dziękujemy Szczecińskiemu Centrum Informacji Turystycznej Szmaragdowe - Zdroje za gościnę i prąd, do przygotowania herbatki w ten zimny dzień.

PODSUMOWANIE PUCHARU SZCZECINA 2016
Informacje klubowe

Z POWODÓW TECHNICZNYCH WRĘCZENIE PAMIĄTKOWYCH STATUETEK PUCHARU SZCZECINA 2016, ODBĘDZIE SIE NA IMPREZIE 44 PARKOWEJ IMPREZIE NA ORIENTACJĘ ZIMA W PARKU KASPROWICZA. ZA ZMIANĘ PRZEPRASZAMY !

ZMIANY 2017
Informacje klubowe

Szanowni Uczestnicy

Rok 2017 jest rokiem zmian w naszej działalności i oczywiście organizowanych przez nas imprezach turystyczncznych. Dotychczasowy Puchar Szczecina, przemianowaliśmy na Puchar Wikinga. Zmieniliśmy również kategorie na naszych imprezach, biorąc pod uwagę kolejny rok szkolny i nowy podział jednostek oświatowych. Doszła również nowa klasyfikacja indywidualna w nowym pucharze.

Prosimy o zapoznanie się z podanymi linkami w regulaminach imprez. Wszystkie nowości obowiązują od pierwszej imprezy w 2017 roku. jeśli macie jakieś pomysły, wnioski lub znaleźliście błąd lub niejasność, prosimy o kontakt.

ZEPSUTE KOMPASY 2017
Rekreacyjne Imprezy na Orientację

Najbliższa impreza, 28 Rekreacyjna Impreza na Orientację "ZEPSUTE KOMPASY", 14 stycznia 2017 rok - Jezioro Szmaragdowe (Park Leśny) 

Zbiórka uczestnikow przed wejściem do Szczecińskiego Centrum Informacji Turystycznej "Szmaragdowe" (mapka dojściowa w regulaminie). Trasa rozstawiona jest na terenie leśnym – ograniczona ulicami bez ich przekraczania. Zbiórka o godzinie 10:50. Odprawa uczestników godz. 11:00. Przewidywany, maksymalny limit czasu: TP i TR 60 minut, TS- 40 minut. Regulamin w wersji PDF, znajdziesz po kliknięciu >>TUTAJ<<

ZGŁOSZENI TP - 18 osób

ZGŁOSZENI TM - 25 osób

ZGŁOSZENI TJ

ZGŁOSZENI TO (OPEN) - 8 osób

ZGŁOSZENI RODZINNA TR - 13 osób

pełna lista zgłoszonych


REGULAMIN PUCHARU WIKINGA 2017 ---- WYNIKI PUCHARU 2017 ---- ZASADY PUNKTACJI 2017

Bannery


Kajakowe Rajdy na Orientację w Szczecinie i okolicach
Kajakowe Rajdy na Orientację w Szczecinie i okolicach

Table 'wiking_nowa1.fusionED741_contact_info' doesn't exist
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
11.03.2017 - PARKOWA InO - http://www.wiking...ile_id=151