Nawigacja
I PO ZIMIE 2016
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Kolejny raz udało nam się z pogodą i 40 Parkowa InO "Zima" odbyła sie w miarę sprzyjających warunkach pogodowych. Udało się rozrysować nową, czytelniejszą mapkę terenu co miało swoje plusy i minusy :). Plusem było dokładniejsze odwzorowanie terenu. Minus - trudno złapać uczestników na mylnym potwierdzeniu :(. W imprezie udział wzięło 90 uczestników ze Szczecina i Klinisk Wielkich.

1 miejsce w kategorii do lat 13 (TP), zajął zespół ze Szkoły Podstawowej w Kliniskach Wielkich w składzie; MACIEJ MAZIM, MATEUSZ TYSZKIEWICZ.

1 miejsce kategori powyżej lat 13 (TS), zajął zespół z MOS ŚW Brata Alberta w Szczecinie w składzie; KAMIL GUŹLIŃSKI, DOMINIK CIEŚLAKOWSKI

W kategorii rodzinnej, rywalizowały cztery rodziny i pierwsze miejsce zajęła rodzina BRZEZIŃSKICH.

Wyniki imprezy w formacie exel, można pobrać - >>>>>tutaj.

MACIEJ MAZIM, MATEUSZ TYSZKIEWICZ
WYNIKI ZEPSUTE KOMPASY

Piękna zimowa pogoda i sceneria Parku Leśnego Arkonka, towarzyszyła uczestnikom XXVII Rekreacyjnej InO "Zepsute Kompasy". W nasze gościnne progi przybyło 73 uczestników ze Szczecina i Klinisk Wielkich. Szczegółowe wyniki są do pobrania >>>>TUTAJ<<<<

WYNIKI PREZENCIK 2015

5 grudnia 2015 roku na terenie Parku Leśnego "Arkonka", odbyła się XXXIII Mikołajkowa InO "Prezencik".  Była to już ostatnia runda naszej rywalizacji pod nazwą "Puchar Szczecina". Pierwsze miejsca w każdej z kategorii zostały już ustalone wcześniej. Walka była o pozostałe medalowe pozycje w rywalizacji.

Jeśli chodzi o "Prezencika" to:

1. Pierwsze miejsce w kategorii TP zajął Tomasz Fuks ze Szczecina
  2. Pierwsze miejsce w kategorii TS zajął zespół w składzie Gabriel Łowicki i Szymon Wierzgacz z GM 29 w Szczecinie

Łącznie uczestniczyło 106 uczestników, sklasyfikowanych w 48 zespołach ze Szczecina i Klinisk Wielkich. Szczegółowe wyniki są do pobrania >>>>tutaj.

PODSUMOWANIE JESIEŃ 2015

Pomimo lekko deszczowego poranka, prawie 150 uczestników stawiło się do startu w 43 Parkowej Imprezie na Orientację "JESIEŃ" w Parku Kasprowicza. Rywalizacja była ostra. na trasie ustawiono 8 PK oraz całą moc punktów mylnych. Nikomu nie udało się potwierdzić poprawnie wszystkich punktów.

1 miejsce w TP zajął zespół w składzie MAKS SZKODA, MIKOŁAJ BAŁAMĄCEK ze Szkoły Podstawowej w Kliniskach Wielkich

1 miejsce w TS zajął zespół w składzie GABRIELA GAWSKA, AGATA NOWAK ze Szczecina.

Zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom gratulujemy pokonania trasy i mamy nadzieję na spotkanie się już w grudniu na Mikołajkowej InO. Szczegółowe wyniki - <<<  TUTAJ  >>>> .

GOLD TOWER

Zimny poranek i bardzo cieplutki dzień. Ładna pogoda uczestniczyła zawodnikom XXVI Rekreacyjnej Imprezy na Orientację "GOLD TOWER". Przyjechali uczestnicy z Szczecina i Pyrzyc, aby rywalizowac na trasie wokół jeziora Szmaragdowe. Łącznie wystartowalo 53 osoby. Nikomu nie udało się zmieścić w limicie czasu z kompletem punktów, z czego jako organizatory jesteśmy zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się w wynikami, i zapraszamy na kolejne imprezy.