April 22 2024 12:33:10
Nawigacja
WIOSENNE ZMAGANIA
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

W piękny, niedzielny poranek, 22 marca 2015 roku 115 uczestników wyruszyło na trasę X Rekreacyjnej Imprezy na Orientacje "Wiosenne Zmagania". Czekała na nich około 5 kilometrowa trasa z 9 punktami kontrolnymi. Oczywiście nie zebrakło "stada" punktów mylnych. Wszyscy ukończyli trasę. Uznano protest odnośnie braku punktu drugiego, przez co wpis BPK uznawano za właściwy. Imprezę organizowali R. Filipski i K. Gołębiowski.

  • 1 miejsce w kategorii TP ( do 13 lat) zdobył zespół z Szkoły Podstawowej w Kliniskach Wielkich w składzie Damian Napieraj i Paweł Sowiński
  • 1 miejsce w kategorii TS (od lat 14) zdobył Łukasz Szefler reprezentujący SKKT "Elektronik" przy ZSEE Szczecin
  • 1 miejsce w kategorii rodzinnej zdobyła Rodzina Petersburskich.

Szczegółowe wyniki są do pobrania >>TUTAJ<<. Serdecznie wszystkim dziękujemy za współne spędzenia z nami Waszego czasu wolnego i zapraszamy na kolejną imprezę już 11 kwietnia, która odbędzie się w Parku Kasprowicza.

ZIMA 2015
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Sobota, 21 lutego 2015 roku była dniem rozpoczęcia kolejnej edycji Pucharu Szczecina w imprezach na orientację. Przepiękna, wiosenna pogoda umilała rywalizację uczestnikom i pracę organizatorom. XXXIX Parkowa InO "ZIMA", przebiegła w atmosferze Fair Play. W poszczególnych kategoriach wygrali:

  1. Kategoria TP - Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich, zespół w składzie PAWEŁ SOWIŃSKI, DAMIAN NAPIERAJ.
  2. Kategoria TS - Zespół Szkół Elektryczno- Elektronicznych w Szczecinie, zespół w skladzie PAWEŁ WIŚNIEWSKI, PATRYK RYCHEL.
PUCHAR SZCZECINA - PODSUMOWANIE
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

"Prezencik" byl ostatnią imprezą klasyfikowaną do Pucharu Szczecina w InO - edycja 2014. Łącznie sklasyfikowano 38 jednostek. W obecnej chwili wyniki kształtują się następująco:

  1. TP - do lat 13 - Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich
  2. TS - powyżej lat 13 - Katolickie Gimnazjum w Szczecinie
  3. TR - rodzinna - Rodzina Bajzertów  ze Szczecina

Podsumowanie pucharu odbędzie się najprawdopodobniej na naszej styczniowej imprezie na orientację lub na spotkaniu opiekunów SKKT w Pałacu Młodzieży.

PEŁNE WYNIKI PUCHARU SZCZECINA 2014

PREZENCIK PODSUMOWANIE
Rekreacyjne Imprezy na Orientację

W sobotę, 6 grudnia 2014 roku 68 uczestników wyruszyło do rywalizacji na trzech trasach naszego rajdu. Impreza odbywała się na terenie Parku Leśnego Arkonka.

W kategorii TP (do lat 13), pierwsze miejsce zdobyli; Adrian Kozłowski i Piotr Nalepko ze Szkoly Podstawowej w Kliniskach Wielkich.

W kategorii TS (powyżej 13 lat), pierwsze miejsce zajął Paweł Lipiński z Poczty Harcerskiej II Szczecin

W kategorii TR (rodzinna), pierwsze miejsce zajęła rodzina Ochałów, reprezentująca Koło PTTK nr 39 "Gryfici"

Szczegółowe wyniki oraz mapa wzorcowa do pobrania - >>>> pobierz. I tak zakończyła się ostatnia runda Pucharu Szczecina 2014.

PODSUMOWANIE JESIEŃ 2014
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Dnia 15 lsitopada 2014 roku, na terenie Parku Kasprowicza w Szczecinie, odbyła się XXVIII Parkowa Impreza na Orientację "JESIEŃ". Na około 1 km trasie wystartowało 117 uczestników, rywalizujących w dwoch kategoriach i trasie rodzinnej. Nad imprezą pracowali Robert Filipski, Wojciech Kostecki oraz Krzyszto Gołębiowski.

1 miejsce w kategorii TP (szkoly podstawowe), zdobył chyba już tradycyjnie zespół z SP nr 18 w Szczecinie w składzie Tomasz Fuks oraz Szymon Mosiewicz.

1 miejscie w kategorii TS (od 14 roku wzwyż), zdobył Kamil Motłoch z Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami imprezy - >>>Pobierz.

Była to również przedostatnia runda PUCHARU SZCZECINA 2014. Zapraszamy do pobierania aktualnych wynikow rywalizacji a walka trwa i można jeszcze sporo zmienić w punktacji.

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153