May 29 2024 14:21:11
Nawigacja
TROCHĘ SMUTNO
Informacje klubowe

Niestety dwa nasze wnioski o dotację, zostały negatywnie ocenione przez Urząd Miasta Szczecin. tak też informujemy, że może się zdarzyć ograniczanie naszych imprez w okresie roku szkolnego. To samo dotyczy projektu pn. Orient Gryf Szczecin 2014. Postaramy się zorganizować wszystkie nasze założenia. Dziękujemy za zrozumienie.

WYNIKI ZIMA 2014
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

W dniu dzisiejszym odbyła się XXXIII Parkowa InO "ZIMA" z cyklu Cztery Pory Roku. Na uczestników czekala trasa z 10 punktami kontrolnymi rozstawionymi na terenie parku Kasprowicza. Dodatnia temeperatura i bezdeszczowa pogoda umożliwila uczestnikom miło spedzić sobotnie południe. Niestety po roztopach nawierzchnia trasy byla rozmiekła i nie brakowało upadków i poślizgów. Łącznie uczestniczyło 68 zawodników ze Szczecina, Gryfina i Strachocina.

Pierwsze miejsce w kategorii TP zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 18 w Szczecinie w składzie; Tomasz Fuks

Pierwsze miejsce w kategorii TS zdobyła reprezentacja Gimnazjum nr 20 w Szczecinie w składzie; OSKAR STRUPIŃSKI, DANIEL WALKOWIAK.

Szczegółowe wyniki mozna pobrać >>> tutaj. Już dziś zapraszamy na kolejną impreże po feriach zimowych.

ZIMA 2014
Parkowe Imprezy na Orientację

Już dziś zapraszamy na drugą rundę Pucharu Szczecina 2014 w imprezach na orientację Wikinga Szczecin. Odbędzie się ona 8 lutego 2014 roku na terenie Parku Kasprowicza. Zbiórka uczestników w amfiteatrze umiejscowionym w Parku Kasprowicza – przy kawiarni Platan. Trasa rozstawiona jest na terenie Parku – ograniczona ulicami bez ich przekraczania. Zbiórka o godzinie 10:50. Odprawa uczestników godz. 11:00. Na uczestników czekają trzy kategorie TP, TS, TR (RODZINNA) oraz PK (poza klasyfikacją). Liczy się czas pokonania wyznaczonej trasy oraz potwierdzenie kompletu punktów kontrolnych. Wpisowe 5 złotych dla zgłoszonych w terminie. Obowiązują zgłoszenia. Regulamin w wersji MSWORD, znajdziesz po kliknięciu >>TUTAJ<<

BALWANY 2014
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Sobota powitała nas niską temperaturą. Mroźny, aczkolwiek bardzo słoneczny dzień sprzyjał spacerom po zaśnieżonym lesie. Na XXIV Rekreacyjną Imprezę na Orientację "BAŁWANY", przybyło 71 uczestników ze Szczecina, Gryfina i Strachocina. Czekała na nich trasa z 10 punktami kontrolnymi o długości około 5 km. Byla to pierwsza runda Pucharu Szczecina 2014 i jednocześnie pierwsza impreza z nowymi zasadami rywalizacji na naszych imprezach. Wprowadzona została punktacja dodatnio-ujemna. Imprezy nie ukończyla jedna z 37 drużyn startujacych na imprezie.

W kategorii TP (do lat 13 - szkoły podstawowe) zwyciężyła drużyna reprezentująca barwy Szkoły Podstawowej ze Strachocina ( powiat Stargard Szcz.) w składzie JAKUB KACZMAREK, LAURA KACZMAREK.

W kategorii TS (powyżej lat 13), zwyciężyła drużyna MYHA IV ze Szczecina w składzie ANNA ABRAMEK, JACEK CHLASTA. Tutaj miejsca w czołówce rozplanował czas pokonania trasy.

Szczegółowe wyniki imprezy - >>>>> pobierz. Zapraszamy na kolejną imprezę 8 lutego 2014 roku, która odbędzie się w Parku Kasprowicza.

PUCHAR SZCZECINA 2013
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

DODANE ZOSTAŁY WYNIKI KLASYFIKACJI PN. PUCHAR SZCZECINA 2013 W IMPREZACH NA ORIENTACJĘ

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153