May 29 2024 12:45:58
Nawigacja
KALENDARZ 2014
Informacje klubowe

I stało się. Przygotowaliśmy plan naszych działań na 2014 rok. W kalendarzu znajdziecie informacje na temat rekreacyjnych i parkowych imprez na orientację, spływów i wycieczek kajakowych oraz naszej sztandarowej obecnie imprezie Orient Gryf Szczecin 2014. Szczegóły - >>>> tutaj.

Zalecenie Komisji InO ZG PTTK
Informacje Komisji Imprez na Orientację

Poniżej dostępny jest link do zalecenia Komisji InO ZG PTTK w przedmiocie liczby punktów kontrolnych na turystycznych imprezach na orientację, które powinny znaleźć się w planie mapy imprezy na orientację.

zalecenie

Komisja InO ZG PTTK

NOWE WŁADZE
Informacje Komisji Imprez na Orientację

Podczas tegorocznej Krajowej Konferencji Aktywu Imprez na Orientację została wybrana nowa Komisja Imprez na Orientację w składzie: Waldemar Fijor (Toruń) - przewodniczący, Zbigniew Tarnowski (Częstochowa) - wiceprzewodniczący, Dariusz Walczyna (Warszawa) - sekretarz, Andrzej Krochmal (Warszawa), Marek Pacek (Gdańsk), Barbara Szmyt (Warszawa), Maciej Urbaniak (Częstochowa), Jacek Wieszaczewski (Wrocław), Piotr Zgoda (Radom/Lublin).

NOWY REGULAMIN PUCHARU SZCZECINA
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

SZANOWNI UCZESTNICY

Przygotowaliśmy już nowy regulamin rywalizacji pod nazwą Puchar Szczecina w Imprezach na Orientację. Z nowości pucharowych - dodaliśmy nową kategorię pucharową - RODZINNĄ. Nowa klasyfikacja będzie opierała się na sumie zdobytych punktów zdobytych przez zespoły danej jednostki zgłoszonej do rywalizacji. Wprowadzona zostala nowa punktacja dodatnio-ujemna na naszych imprezach. Usunięte zostaly wpisy dotyczące punktów przypisywanych za ilość uczestników oraz za sam udział w imprezie. 

Szczegółowy regulamin - >>>TUTAJ

GRYFLANDIA
Rekreacyjne Imprezy na Orientację

NIESTETY ZAPLANOWANA 11 STYCZNIA 2014 ROKU GRYFLANDIA NIE ODBĘDZIE SIĘ. ZA ZMIANĘ PRZEPRASZAMY - DO ZOBACZENIA NA PARKOWEJ ZIMIE.

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153