February 02 2023 01:36:13
Nawigacja
WYJDŹ Z DOMU - MOC ATRAKCJI 22.04.2012 rok
WYJDŹ Z DOMU - MOC ATRAKCJI 22.04.2012 rok

WYJDŹ Z DOMU, to ciekawa akcja w której MKS WIKING bierze oczywiście udział poprzez organizację Rodzinnego Rajdu na Orientację. Miejsce - Biała Polana (ul. Miodowa 3, obok leśniczówki "BIAŁA" dojście z pętli na głębokim w kierunku Osowa). Prosty i rekreacyjny marsz na orientację. Uczestnicy na podstawie mapy i naniesionej na niej trasy pokonują około 5 km odcinek. Wiele innych ciekawych pomysłów na niedzielę - http://www.twiks.pl/?p=719

Organizator: MKS WIKING
Planowana liczba osób: 150
Start: 12:00, Polana Leśna przy ul. Miodowej po prawej stronie. Dojście z pętli MZK Głębokie ok. 300m w kierunku Osowo
Planowana trasa: Polana Biała- Miodowa -> Park leśny Głębokie -> Polana Harcerska -> Miodowa
Meta: 13:30, Polana Biała przy ul. Miodowej 3 w Szczecinie
Kontakt: Marcin Gajewski 691 818 932

O innych działach:

Impreza wystartuje ze specjalnie wyznaczonych tematycznych punktów, w których zbiorą się m.in. seniorzy, rodziny, dzieci, biegacze, rowerzyści. Istnieją również szansa aby podobne punkty powstały z inicjatywy mieszkańców. W tym celu zbierz znajomych, ustaw się w dowolnym punkcie miasta. Sposób dotarcia do festiwalowej METY oraz jej dystans zależy od Twojej kreatywności. Wydarzeniem Wyjdź z domu! łączymy wszystkich, którzy aktywnie pragną świętować pełnię wiosny. Będzie to też pierwsza odsłona Floating Trippin' Festival, w której zmieniamy reguły gry. Każdy z Was będzie mógł stworzyć atrakcję i rozbudować festiwal o własny pomysł. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i regionu, instytucje oraz wszelkie organizacje chcące przyłączyć się do akcji! Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się na dwóch przestrzeniach jednocześnie z podziałem na 3 części rekreacyjno – sportową, zdrowotną ( polana za Leśniczówką Białą – niedaleko jeziora Głębokiego) oraz ekstremalną (Szczecińska Gubałówka). Odkurz rower, zbij lektykę, przyjedź konno lub wyślij się przesyłką poleconą. Ważne abyś dotarł na miejsce i aktywnie świętował wspólnie z nami pełnię trwającej wiosny.

Jeżeli masz pomysł na przygotowanie dodatkowych atrakcji, które zrealizujesz na miejscu, bądź chciałbyś stworzyć i zorganizować alternatywny punkt startowy wyślij do nas swoją propozycję kierując ją na adres: kontakt@ft.szczecin.pl. Naniesiemy Twój pomysł, bądź punkt startowy na festiwalową mapę i tym samym oficjalnie dołączysz do grona osób wspierających wydarzenie! Tworząc własny punkt otrzymasz dodatkowo pakiet upominkowy oraz posiłek na mecie (polana za Leśniczówką Białą).

Co nas czeka w trzech gorących punktach???

1. Biała Polana ( ul. Miodowa 3, obok jeziora Głębokiego)

Przestrzeń stanie się enklawą dla rekreacyjno – sportowych konkursów, gier i zabaw. Mini turnieje w tenisa, piłkę nożną, ping ponga, siatkówki…możliwości jest wiele! Dodatkowym założeniem jest zorganizowanie zabaw związanych z grami pochodzących z lat 80tych. Czy pamiętacie grę w palanta, skoki przez gumę, dwa ognie, ringo, czy "ziemniaka"??? Wszystko jest możliwe – potrzebujemy tylko waszego uczestnictwa i aktywnego zaangażowania. Kto pierwszy zgłosi inicjatywę organizacji, którejś z wymienionych lub innych gier i zbaw, zostanie ogłoszony gościem honorowym wydarzenia, którego uwzględnimy w serwisach oraz programie imprezy. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, dane kontaktowe ( e-mail, telefon) oraz pomysł na atrakcję programową, bądź punkt startowy wraz ze szczegółami.

Podczas imprezy po raz pierwszy w skali naszego kraju powstanie "Miasteczko Zdrowia", będące punktem, w którym będzie można skorzystać z kompleksowych i bezpłatnych, badań, profesjonalnych porad, szkoleń oraz warsztatów. Działanie powstanie dzięki połączeniu wielu organizacji, instytucji oraz odpowiedzialnemu biznesowi (działających w sektorze promocji zdrowia). Całości towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w rytmie najbardziej energetycznych brzmień zachęcających do zabawy i zdrowej rywalizacji.

2. Szczecińska Gubałówka ( ul. Lisiej Góry 5)

Przestrzeń stanie się miejscem widowiskowych zawodów ekstremalnych MTB, czyli wyczynowej jazdy na rowerach. W tym celu z inicjatywy Floating Trippin’ i pomocy firmy Eurovia powstał pierwszy w Szczecinie ogólnodostępny Dirt Park – wyczynowy tor rowerowy. W zawodach wezmą udział najlepsi zawodnicy z regionu i naszego województwa. Zapraszamy wszystkich zwolenników tego wyjątkowo widowiskowego sportu! Ekstremalnym lotom na Floating Dirt Parku towarzyszyć będzie muzyka grana przez Dj'a.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wydarzenie wspiera Gmina Miasto Szczecin. Wszystkie atrakcje wydarzenia są bezpłatne!

Komentarze

Poleć tego news'a

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153