February 24 2024 23:01:36
Nawigacja
XXV Parkowa InO "LATO"
Parkowe Imprezy na Orientację

15 września 2012 roku, nasza Parkowa InO "LATO", odbędzie się na terenie Parku Leśnego "Głębokie", zamiast tradycyjnie w Parku Kasprowicza. Jest ona jednocześnie trasą TP5 naszego projektu pod nazwą Orient Gryf Szczecin 2012. Oprócz tradycyjnych kategorii na tej imprezie dodaliśmy kategorię rodzinną. Tak też zapraszamy całe rodziny do udziału. Szczegółowy regulamin Parkowej InO >>>> tutaj.

Nowa siedziba MKS WIKING
Informacje klubowe

I po dwóch latach starań, udało się. Miasto przekazało nam lokal przy ulicy Królowej Jadwigi 11. Niestety wymaga on wkładu finansowego na remont. Nasza nową siedzibę otworzymy raczej po zimie przyszłego roku, gdy zakończymy wszystkie prace. Wszelkie materiały budowlane mile widziane.

Niedzielne Miejskie Wycieczki Kajakowe "Szczecińska Wenecja"
Imprezy kajakowe

Do połowy października, zapraszam na Miejskie Wycieczki Kajakowe "Szczecińska Wenecja", organizowane przez Centrum Edykacji i Turystyki "Wiking" w Szczecinie. Odbywają się co niedzielę w dwóch wersjach. O godz. 10:00 startuje wycieczka 4 godzinna zaś o godzinie 14:30 dwugodzinna. Szczegółowe informacje na stronie kajakowej - www.kajaki.szczecin.pl . Do zobaczenia na szlaku

XV Weekend z Wiosłem
Imprezy kajakowe

Już 9 września 2012 roku, wyruszymy na pietnastą edycję Weekendu z Wiosłem, czyli na trasę pod nazwą Szczecińska Wenecjaa. Trasę rozpoczniemy i zakończymy na Wyspie Jaskółczej. Tradycyjnie pod opieką przewodnika ruszymy z biegiem Odry aby poznać moc Szczecina jako ciekawego i atarakcyjnego kajakowo-turystycznie miasta. Z powodów ograniczeń Portu Szczecin, trasa może być skrócona o opłynięcie Wyspy Grodzkiej. Koszt 20,00 od osoby. Zapewniamy wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW PZU SPORT. Już dzisiaj zapraszamy do udziału - mapa i regulamin.

ORIENT GRYF SZCZECIN 2012 - NIEZWYKŁA PRZYGODA !

NIE ŚMIECIOM

PRZYGODA Z MAPĄ I KOMPASEM DLA KAŻDEGO !!
Nie wiesz jak spędzić jeden z wrześniowych weekendów ? Zapraszamy 15 września do Szczecina do udziału w przygotowanych przez Wikinga Szczecin, trasach na orientację. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie !!

"Zawodowcy", powinni wybrać kategorię MIX ELITA80. To właśnie dla nich przygotowaliśmy 30 km pieszo i 50 rowerem do pokonania w 10 godzin.
TR50, to 50 km rowerowa trasa na orientację dla każdego. Dystans ten możliwy jest do pokonania przez większość osób posiadających rowerki. Czas pokonania trasy to aż 6 godzin, czyli niecałe 10 km na godzinę

TP30, jest również dostępna prawie dla każdego. 30 km pieszo w limicie 6 godzin, to typowe tempo marszowe - 5km/h

TR15, przewidziana jest dla bardzo początkujących i codziennych "leniuchów", chcących zobaczyć z czym to się je. Przez dwie godziny mają pokonać tylko 15 kilometrów. Trasa jest również fajną formą dla rodzinnego startu.

Zaś wszystkich piechurów i miłośników imprez na orientację zapraszamy na XXV Parkową Imprezę na Orientację "LATO" (TP5). Więcej informacji ....
Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153