November 26 2022 19:39:26
Nawigacja
WYJDŹ Z DOMU - MOC ATRAKCJI 22.04.2012 rok
Szkoleniowa Impreza na Orientację

WYJDŹ Z DOMU, to ciekawa akcja w której MKS WIKING bierze oczywiście udział poprzez organizację Rodzinnego Rajdu na Orientację. Miejsce - Biała Polana (ul. Miodowa 3, obok leśniczówki "BIAŁA" dojście z pętli na głębokim w kierunku Osowa). Prosty i rekreacyjny marsz na orientację. Uczestnicy na podstawie mapy i naniesionej na niej trasy pokonują około 5 km odcinek. Wiele innych ciekawych pomysłów na niedzielę - http://www.twiks.pl/?p=719

Organizator: MKS WIKING
Planowana liczba osób: 150
Start: 12:00, Polana Leśna przy ul. Miodowej po prawej stronie. Dojście z pętli MZK Głębokie ok. 300m w kierunku Osowo
Planowana trasa: Polana Biała- Miodowa -> Park leśny Głębokie -> Polana Harcerska -> Miodowa
Meta: 13:30, Polana Biała przy ul. Miodowej 3 w Szczecinie
Kontakt: Marcin Gajewski 691 818 932

ALE JAJA 2012
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

Kolejna edycja Primaaprilisowego Rajdu na Orientację "ALE JAJA" organizowana była pod hasłem - W POSZUKIWANIU PAPRYKASZA. 68 uczestników ruszyło na trasę, aby wykonać wszystkie zadania i donieść cało wszystkie jaja :). A punktowi skutecznie im to utrudniali. Wszystkim odbiło i robili. mówili, realizowali ODWROTNIE. Protokół znajdziecie tutaj. MIano najbardziej jajowej drużyny uzyskał Zespół Szkół nr 3 w Szczecinie.

Tydzień Ziemi 2012
Szkolenia i edukacja

Studenci wraz z pracownikami Wydziału Nauk o Ziemi US postanowili już po raz czwarty zorganizować imprezę związaną z obchodami Światowego Dnia Ziemi 2012, noszącą nazwę „Tydzień Ziemi”. Rok 2012 został ogłoszony przez ONZ jako Międzynarodowy Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi, dlatego Tydzień Ziemi obchodzić będziemy pod hasłem "Dobra energia dla wszystkich". Chcemy podczas tegorocznego Tygodnia Ziemi zwrócić uwagę mieszkańców Szczecina na potrzebę ochrony klimatu, zapobieganie efektowi cieplarnianemu oraz zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji świadomości władz  i mieszkańców miasta na temat znaczenia energii i równego dostępu do niej dla wszystkich ludzi wzrośnie.  Jak co roku nie chcemy  ograniczyć się do celebracji tylko jednego dnia. Pragniemy zaprezentować zespół wydarzeń i imprez, skierowanych do wszystkich Szczecinian. Rozkład atrakcji zaplanowanych na te dni przedstawiony jest w poniżej zamieszczonym programie. Wiking Szczecin ma zaszczyt współorganizować obchody organizując zawody na orientację oraz wykład. Szczegółowe informacje ....

Zabranie klubowe
Informacje klubowe

W czwartek, 29 marca 2012 roku, odbędzie się zebranie klubowe w sprawie niedzielnego Rajdu Primaaprilisowego. Spotykamy się 17:30 w Choragwi Zachodniopomorskiej ZHP przy ul. Ogińskiego 15 (Jasne Błonia). Omawiany będzie scenariusz. Zapraszamy na zebranko jak i do obstawienia punktów kontrolnych.

Wyniki imprez i Pucharu Szczecina
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

W wyniku złożonego prostestu przez zawodników Gimnazjum nr 29 w Szczecinie, zmieniony został protokół, zaś sam protest został uznany przez sędziów. Umieściliśmy również wyniki drużynowe oraz indywidualne Pucharu Szczecina 2012 obejmujące wszystkie imprezy organizowane w 2012 roku.

Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153