February 25 2024 00:57:01
Nawigacja
Zachodniopomorskie Perły w Koronie 2012
Informacje klubowe

Ruszyło Wielkie Odkrywanie Województwa Zachodniopomorskiego 2012. Głosowanie potrwa do końca wakacji - 31 sierpnia br. Raz na dobę można oddawać 5 głosów. Na laureatów 10 Zachodniopomorskich atrakcji czekają jak zwykle certyfikaty: Perła w Koronie 2012. Zapraszamy do głosowania na naszą propozycję !!!!!

Szczecin nad wodą - Szczecińska Wenecja.

Jest takie miejsce w Szczecinie, gdzie budynki wyrastają prosto z Odry. Jedni nazywają je podwodnym miastem, a inni Szczecińską Wenecją. Jest to zespół budynków przemysłowych o ciekawej historii XIX i XX wieku, zbudowanych wzdłuż ulicy Kolumba. Od 2010 roku organizowane są tu Miejskie Wycieczki Kajakowe z Wikingiem Szczecin. (© Robert Filipski)

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA SZCZECIŃSKĄ WENECJĘ - KLIKNIJ

Odwołanie Parkowej InO
Informacje klubowe

W związku z przesunięciem Spotkania Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami", parkowa impreza na orientację, która miała być organizowana w ramach tej imprezy zostaje odwołana. Przepraszamy za zmiany w programie, ale nie jesteśmy w stanie w innym terminie zorganizować tej imprezy.

Smutna wiadomość
Informacje klubowe

Płonia - Szlak Studencki, 5.05.2012r.
Imprezy kajakowe

W pierwszą majową sobotę (5.05.) serdecznie zapraszamy miłośników kajakowania na spływ indywidualny rzeką Płonią. W cenie 30,00 od osoby zapewniamy transport kajaków, kajaki, wiosła i kamizelki asekuracyjne. Spływ ma charakter indywidualny co oznacza że my udostępniamy i dowozimy jedynie sprzęt. Start planowany na godz. 10:00 w Szczecinie Jezierzycach obok mostu nad Płonią - dojazd autobusem lini 79. Nie zwlekaj, gdyż miejsc jest mało. Zabierz dziewczynę, chłopaka, znajomych .... i poznaj smak kajakowej przygody.

Wycieczkę indywidualną należy zakończyć w okolicach godziny 15:00-16:00 na Polanie Rekreacyjnej "Płonia" lub do godziny 18:00 w Harcerskim Ośrodku Morskim nad jez. Dąbie. Z tych miejsc zabieramy kajaki. Więcej informacji ....

Puchar Dziekana 2012 - Wiosenne Zmagania 2012
Wyniki imprez, nasze starty, nasze imprezy

21 kwietnia 2012 roku rozpoczął się Tydzień Ziemi 2012 organizowany przez Samorząd Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego. Nasz klub kjako partner wydarzenia oprganizował poraz kolejny VII Wiosenne Zmagania w Orientacji Turystycznej oraz poraz pierwszy I Akademickie MIstrzostwa Szczecina w Marszach na Orientację. Imprezy odbywały się o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Ziemi. Łącznie wystartowało ponad 130 uczestników rywalizujących podczas idealnej pogody na terenie Parku Leśnego "Arkonka". Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną rywalizację i zabawę, zapraszając na kolejne nasze imprezy i projekty. 

Podsumowanie i rozdanie pucharów odbędzie się w budynku Wydziału Nauk o Ziemi przy ul. A. Mickiewicza 16, 23 kwietnia 2012 roku, o godzinie 16:30 w sali nr 4 

 

Szczegółowe wyniki imprezy - >>> tutaj

Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Szybki kontakt
tel. 501036860
wiking@wiking.szczecin.pl

NASZ FANPAGE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO


NASZE POZOSTAŁE PROJEKTY - ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY


       
22.04.2017 - InO WIOSENNE ZMAGANIA - http://www.wiking...ile_id=153